Kategorie: Aktuality, Závodní tenis

Radka Bužková ovládla turnaje B v Chebu a v Mladé Boleslavi

Na dvou turnajích B po sobě dokázala Radka zvítězit ve dvouhře.

Jako 1. nasazená nejprve nenašla přemožitelku v Chebu, kde měla asi nejvíce práce v semifinále s domácí Zikmundovou (6:1,6:1), aby jí ve finále vzdala o rok mladší Homolková z TK Pelhřimov.

V Mladé Boleslavi byl turnaj mnohem lépe obsazen. Radka startovala až jako 3. nasazená. V semifinále bojovala s konkurentkou z ročníku 2000 Kynčlovou z TK Pelhřimov, která byla nasazená jako číslo 2. Po setech 6:2 a 7:5 se nakonec radovala naše hráčka, když ve druhém setu odvracela nepříznivý stav 3:5 . Ve finále si "podala" 1. nasazenou Křížovou ze Sportcentra Linhart Poděbrady, která se podle vlastních slov účastnila turnaje pouze kvůli odvetě za prohraný zápas z Valašského Meziříčí.
Radka ovšem vhozenou rukavici zvedla a Křížovou ve finále vyprovodila z kurtu za 48 minut po setech 6:0, 6:1.
Úspěšnou sezónu na turnajích kategorie B uzavírá Radka s bilancí 2x čtvrtfinále, 2x semifinále, 1x finále a 5 vítězství!